ENDEPL

Mapy
Strážné
- °C
-
Lyžařské areály

Vyhledávání

Lanové centrum Žlutá plovárna

Český ráj

Malá Skála, 468 22

GSM:+420 775 580 388
+420 778 436 463
E-mail:info@sundiskfamily.cz
Web:www.sundiskfamily.cz
QR kód kontaktů pro Váš mobilní telefon
Lanové centrum na Malé Skále je jedním z největších lanových center v Libereckém kraji. Nachází se na břehu řeky Jizery, ve Žluté plovárně.

Bezpečný adrenalin na Žluté plovárně, firemní akce i školní výlety

Lanové centrum SUNDISK je součástí outdoorového areálu Žlutá plovárna na Malé Skále. Centrum bylo postaveno v roce 2007 a svou rozlohou a překážkami patří k oblíbeným lanovým centrům v Libereckém kraji. Stojí na břehu Jizery a skládá se z 10 m dřevěných sloupů, které jsou důmyslně propojeny ocelovými lany a ukotveny k zemi. V našem lanovém centru je používán výhradně certifikovaný materiál, který podléhá pravidelným revizím. Pro provoz lanového centra dodržujeme nejpřísnější bezpečnostní postupy, jistit vás budou vždy naši proškolení instruktoři.

Programy pro děti i dospělé, jednotlivce i skupiny

Naše lanové centrum nabízí mnoho překážek pro jednotlivce, dvojice, i celé skupiny.  Děti si nejvíce oblíbili lezení po síti či přechod před kladinu.

Nabízíme několik programů. Pro jednotlivce či pro skupiny, z naší nabídky si vybere každý, kdo váží 10 - 130 kilogramů a měří mezi 140 - 230 centimetrů. Kompletní program, který by měl být předem objednaný obsahuje kromě lezení na vysokých lanech a závěrečnou jízdu lanovkou i stmelovací hry na začátek, které jsou poté následovány pohybem na nízkých lanech.

Vyberte si z našich programů a rezervujte si termín...

Jak to u nás funguje?

Rezervujte si program přes rezervační formulář nebo telefon a máte jistotu, že na vás budeme v domluvený čas připravení a užijete si program bez čekání. Nechcete-li plánovat dlouho dopředu, podívejte se na naši otevírací dobu a prostě přijďte. Pokud v lanovém centru nemá program velká skupina (např. školní výlety či firemní akce) rádi se vám budeme věnovat.

Otevírací doba

Květen So - Ne 9:00 - 18:00
Červen - Září všechny dny v týdnu 9:00 - 18:00
Říjen So - Ne 9:00 - 18:00

Při tel. rezervaci je možné otevírací dobu v období červen-září prodloužit až do 22 hodin a v měsící květnu a říjnu až do 20 hodin. Ostatní měsíce po předchozí dohodě.

 
 
load